Tezel Öğrenci Yurtları Çanakkale

Sayın Velilerimiz ve Değerli Öğrencilerimiz,

Öncelikle zorlu bir maratondan geçip, ülkemizin tarih kokan şehri Çanakkalemizi kazanan siz değerli öğrencilerimizi Özel Tezel Öğrenci Yurdu ailesi olarak tebrik ediyor, öğrencilik hayatının geri kalan döneminde de başarılarının devamını temenni ediyoruz.

Amacımız Çanakkale’de sürdüreceğiniz öğrenim sürenizce rahat bir ortamda barınma sorununuzu gidermek ve evinizdeki rahatlığı size sunarak başarınızın artmasına katkı sağlamaktır.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın gözetim ve denetiminde Çanakkale’nin en kapsamlı, en modern yurdu olarak Yunanistan, Bulgaristan ve Türk Cumhuriyetleri başta olmak üzere bir çok ülkeden  ÇanakkaleOnsekiz Mart Üniversitesi’nin çeşitli bölümlerinde öğrenim görmeye gelen öğrencilerimize de en iyi hizmeti vererek ev sahipliği yapmanın gururunu taşıyoruz.

Özel Tezel Öğrenci Yurtları samimi, güler yüzlü, her ihtiyacınızda yanınızda bulabileceğiniz deneyimli yönetim kadrosu ve deneyimli personeli ile Çanakkale’de güvenle kalabileceğiniz ikinci bir eviniz olacak. Yurdumuzda sizleri görmekten mutlu olacağız

Yurtlarımız Çanakkale’nin merkezinde yer almakta olup, şehrin her yerine yürüme mesafesinde ve üniversiteye ulaşımı kolaydır.

Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tezel Kız Öğrenci Yurdu Çanakkale, Tezel Erkek Öğrenci Yurdu Çanakkale